Home Video Lajme
Juventusi shënon edhe golin e tretë ndaj Sampdorias (VIDEO)
Juventusi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium".

Autori i golit është mesfushori gjerman, Sami Khedira në minutën e 75'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Tragjike, i riu nuk e di që kushëriri i ka ndërruar jetë: Është në dhomën tjetër (VIDEO)
Njihuni me vajzën që ka shkrirë së qeshuri miliona persona (VIDEO)
Nëse vdisni pas salsiçeve më mirë mos i shikoni këto pamje (VIDEO)
Shqiptarët ia marrin valles në mes të Parisit, si reaguan francezët (VIDEO)
DALIN PAMJET/ Noizy i plagosur dhe i shtrirë në tokë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media