Home Video Lajme
PSG nuk ndalet, i shënon edhe golin e tretë Monacos (VIDEO)
PSG nuk po ndalet së shënuari ndaj Monacos në "Parc des Princes".

Këtë herë është sulmuesi argjentinas, Angel Di Maria në minutën e 20'-të.

Ndehsja po zhvillohet dhe parizienët kanë gjithçka në dorë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Haradinaj: U munduan të më shantazhojnë mua e Kosovën, ua dhash fytyrës (VIDEO)
Dëshpërim por edhe duartrokitje, ultrasit nuk lënë vetëm Partizanin pas humbjes (VIDEO)
Olsi Rama debat me Enea Jorgjin, shikoni çfarë ndodh në tunelin e stadiumit (VIDEO)
Ulërima në spital nga familjarët e të riut që u ekzekutua atentat: Zgjohu o bir! (VIDEO)
Derbi i kryeqytetit, tifozët: "Rama ik" (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media