Home Video Lajme
Real Madrid fiton në transfertë ndaj Malagas (VIDEO)
Real Madridi i është kthyer fitoreve në La Liga pas barazimit me Atleticon në “Santiago Bernabeu”.

Djemtë e Zinedine Zidane triumfuan 1-2 në transfertë ndaj Malagas me golat e Iscos (29’) dhe Casemiros (63’), kurse për vendasit në fund shënoi Roland.

Në këtë ndeshje nuk luajtën; Ronaldo, Bale, Modric, Varane, Kroos e Marcelo – dy të fundit ishin të ftuar por e shikuan ndeshjen nga stoli.

Reali tashmë ka rrëmbyer pozitën e tretë me 67 pikë të grumbulluara, dy më shumë se Valencia e vendit të katërt. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)
Këngëtarja e njohur shqiptare bën që Rusia të këndojë shqip (VIDEO)
Kroatët dhe shqiptarët janë vëllezër, kjo video po çmend serbët (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media