Home Video Lajme
"Mercedesi" luksoz merr flakë tek tuneli i Kalimashit (VIDEO)
Një makinë tip "Mercedes" është përfshirë nga flakët teksa ishte duke udhëtuar brenda tunelit të Thirrës në Kalimash.

Pasi ka konstatuar flakët që vinin nga pjesa e poshtme e makinës, shoferi e ka nxjerrë atë jashtë tunelit duke e parkuar në krah të djathtë të rrugës në drejtimin Kalimash-Kukës duke pritur ardhjen e makinë zjarrfikëse.

Në videona e dërguar në nr.0672222204 të redaksisë së Albeu.com duket momenti kur makina është përfshirë nga flakët dhe pranë saj afrohet zjarrfikësja.

Për fat të mirë, nuk ka dëme në njerëz përveç atyre materiale. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qeshni me lot, ky djalë mashtron lehtësisht katër vajza bjonde (VIDEO)
Fevziu bën pleh AKEP-in pas skandalit me mbylljen e portaleve me urdhër të Ramës (VIDEO)
U mbytën 5 veta, si u kap organizatori i udhëtimit të vdekjes në Butrint (VIDEO)
Shaqiri me shokë i japin fitoren Zvicrës përballë Islandës (VIDEO)
Përfundon spektakli, Anglia fiton ndaj Spanjës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media