Home Video Lajme
Arrest për Tahirin e dorëheqje për Xhafajn, Rama shijon i qetë Francën (VIDEO)
Situata në partinë Socialiste nuk është aspak e qete.

Ndërkohë që opozita kërkon shkarkimin e ministrit të Brendshëm dhe arrestimin e vëllait të tij, dhe gjykata vendosi sërish arrest për Tahirin, Rama gjendet në Paris, Francë.

Akuzat e rënda ndaj ish-ministrit dhe ministrit të Brendshëm nuk ka bërë që Rama të lë pas takimet për hapjen e negociatave të Shqipërisë. Sot në Franca, kryeministri Edi Rama takoi Macron.

Rama ndodhet sot në Paris në një takim me Macron në Pallatin Elysée. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO)
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
firic
Huligani i vrarë në Kroaci, armik i përbetuar i shqiptarëve (VIDEO)
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media