Home Video Lajme
Aktori i njohur shpërthen në lot pas rënies së Vllaznisë nga kategoria (VIDEO)
Vllaznia është shumë pranë rënies nga kategoria superiore dhe vetëm matematika mban gjallë shpresat e shkodranëve.

Gjatë një interviste për “Supersport” edhe aktori i madh Besnik Çinari shpërthen në lot për Vllazninë.

"Këtë nuk ua kishim borxh. Vetëm këtë nuk mund ta duroj...", thotë ndër të tjera aktori që nuk i man dot lotët.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO)
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
firic
Huligani i vrarë në Kroaci, armik i përbetuar i shqiptarëve (VIDEO)
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media