Home Video Lajme
E gjithë familja gëzohet pamasë kur mësojn se djali i tyre do të luaj në Kupën e Botës (VIDEO)
Fagner do të jetë për herë të parë në një Kupë Bote. Ai do të jetë zëvendësuesi i Dan Alvesh i cili u dëmtua dhe humbi eventin madhor. Fagner është lojtari i Corinthias në Brazil.

Ai është 28 vjeç dhe vetëm 168 centimetra i gjatë. Megjithatë e ka bindur trajnerin Tite për të fituar besimin e tij.

Në videon që paraqitet në këtë lajmë, e gjithë familja e tij gëzohet pa masë, e cila pret publikimin e listës së kombëtares. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO)
Çmendet Dembele, Barcelona shënon dy gola për 1 minut kundër Levantes (VIDEO)
Si reagon AMG në borë dhe akull: Shikoni testin e këti piloti (VIDEO)
Bonucci flet për "shpërthimin" e Higuain ndaj arbitrit pas ndeshjes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media