Home Video Lajme
Qëlloi mbi 30-vjeçarin dhe u zhduk, zbardhen detajet e sherrit në Vlorë (VIDEO)
Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë ku mbeti i plagosur një shtetas.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Pavarësia në abmientet e një lokali dhe paraprakisht i plagosur ka mbetur nje 33 vjecar i identifikuar si Roland Danaj, nga Llakatundi i Vlores.

Autori është larguar menjëhere pasi ka shtënë mbi të riun.

Njoftimi i policisë

Më datë 16.05.2018, rreth orës 11:40, në lagjen “Pavarsia”, brenda ambienteve të një lokali pas një konflikti kanë plagosur në këmbë me armë zjarri shtetasin R.D., 30 vjeç, banues në Llakatund.

Shtetasi i plagosur është transportuar në Spitalin Rajonal Vlorë për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar një gëzhojë arme zjarri pistoletë.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO)
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
firic
Huligani i vrarë në Kroaci, armik i përbetuar i shqiptarëve (VIDEO)
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media