Home Video Lajme
Çan kordonin e policisë, Stresi e babai i tij në protestën kundër Xhafajt (VIDEO)
Në këto momente tek ministria e Brendshme po zhvillohet një protestë për dorëheqjen e Fatmir Xhafajt pas akuzave për vëllanë e tij të dënuar me 7 vite burg në Itali.

Në protestën e sotme janë dy njerëz shumë të njohur të cilët njihen për besnikërinë ndaj Partisë Demokratike.

Ata janë këngëtari i njohur Stresi dhe babi i tij, Sali Lushaj, ish-truproja e Berishës.

Protesta është shoqëruar me përplasje mes protestuesve dhe policisë, ku janë përdorur dhe vezë të cilat janë gjuajtur drejt Ministrisë së Brendshme. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO)
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
firic
Huligani i vrarë në Kroaci, armik i përbetuar i shqiptarëve (VIDEO)
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media