Home Video Lajme
Çfarë rasti të artë humbet Marseilla (VIDEO)
Marseilla ka humbur një shanc të artë për të kaluar në avantazh ndaj Atletico Madridit.

Pas një kundërsulmi vrastar djemtë e Rudi Garcias nuk arritën të shfrytëzonin për të kaluar në avantazh, ku përballë portës ishte sulmuesi Germain.

Ndeshja po zhvillohet dhe po luhet me një ritëm të lartë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Lëndohet keq, Kamer Qaka nxirret në krahë nga fusha e lojës
Nuk ka fitues, Interi dhe Zenit ndahen në barazim (VIDEO)
Tifozët përleshen me lojtarët në aeroport teksa ekipi gjendet buzë greminës (VIDEO)
Spektakël dhe magji nga Zhegrova, i shënon supergol Olympiacosit (VIDEO)
Bayern Munich fiton me përmbysje ndaj PSG (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media