Home Video Lajme
Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Marseilles (VIDEO)
Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Antoine Griezmann në minutën e 21'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Lëndohet keq, Kamer Qaka nxirret në krahë nga fusha e lojës
Nuk ka fitues, Interi dhe Zenit ndahen në barazim (VIDEO)
Tifozët përleshen me lojtarët në aeroport teksa ekipi gjendet buzë greminës (VIDEO)
Spektakël dhe magji nga Zhegrova, i shënon supergol Olympiacosit (VIDEO)
Bayern Munich fiton me përmbysje ndaj PSG (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media