Home Video Lajme
Bleona luan në filmin hollivudian krah Nicolas Cage (VIDEO)

It was an incredible honor to be a part of this project. Thank you from my heart to @mkives @yonileh @gisellamarengo ❤️. My dear fans the movie #211 is out now in all the digital platforms. #211 #nicolascage

A post shared by Bleona (@bleona) on

Duklet se Bleona Qereti nuk di të dalet. Përpos këngës ajo duket se po i futet edhe aktrimit.

Bleona është pjesë e një filmi hollivudian dhe do të luajë përkrahë aktorit Nicolas Cage.

Këngëtarja shqiptare njoftoi mbrëmjen e djeshme se filmi tashmë është në kinema, ndërsa publikoi një video nga momenti kur shfaqet ajo.

Bleona luan rolin e Christine, e cila duket se është një kliente, që po shijon kohën e kaluar në një lokal me miqtë e saj. E veshur me një kostum të bardhë, Qereti nis të thërrasë kur një grup njerëzish të maskuar dhe të armatosur, hapin zjarr brenda lokalit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO)
Super Zeneli, Kosova kalon në avantazh ndaj Azerbajxhanit (VIDEO)
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO)
Kjo vajzë me bikini edhe sapunin e ha për djathë, shkoni sa naive është (VIDEO)
Barazim dramatik, Holanda surprizon në fund Gjermaninë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media