Home Video Lajme
A është ky shoferi më i paaftë në botë? (VIDEO)
Shoferët e këqinj ose të paaftë janë kudo duke rrezikuar shpesh jetën e përdoruesve të tjerë të rrugës, ndërkohë që kjo paaftësi u kushton edhe mjaft shpenzime për të mirëmbajtur makinën.

Videoja e mësipërme është xhiruar në Itali dhe është trend për momentin në rrjetet sociale.

Në të duket një shofer që tenton të futet në një hapësirë në ngushtë me makinën e tij duke mos pyetur për dëmet që po i shkakton, shkruan Albeu.com.

Pas disa tentativash dhe kokëfortësie, makina kalon, por do të duhen disa qindra apo mijëra euro për t'a risjellë atë në gjendjen e mëparshme.

Për me tepër ndiqni videon! /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndodh në Poloni, VAR-i ndëshkon lojtarin e Legias dy herë me karton të kuq (VIDEO)
Lezhianët i bllokojnë rrugën, Rama ndryshon drejtim për në Pukë (VIDEO)
Humbi 20-0, Pro Piacenza përjashtohet nga Serie C (VIDEO)
Rihapet gara për titull, Dortmund ngec ndaj Nurnberg (VIDEO)
Roma mposht Bolognan dhe tremb Milanin për vendin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media