Home Video Lajme
Neymar nuk pushon së qari, kjo është arsyeja (VIDEO)
Neymar është aktualisht një nga futbollistët më të mirë në Botë. Sulmuesi i PSG, gjithashtu është edhe një nga lojtarët më të paguar dhe më i shtrejnti në historinë e futbollit.

Megjithatë, kjo nuk e pengon të verë në pah anën e tij njerëzore. Braziliani ka vizituar shtëpinë e vjetër në Santos, atje ku është rritur si fëmijë.

Kjo ka ndodhur në transmetimin e një show në Brazil, “Caldeirao do Huck”, që kishte vendosur si protagonist Neymarin dhe familjen e tij.

Ai ka kujtuar edhe njëherë fëmijërinë e tij të vështirë, duke shpërthyer në lot teksa ishte duke vështruar shtëpinë ku kishte jetuar më parë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndodh në Poloni, VAR-i ndëshkon lojtarin e Legias dy herë me karton të kuq (VIDEO)
Lezhianët i bllokojnë rrugën, Rama ndryshon drejtim për në Pukë (VIDEO)
Humbi 20-0, Pro Piacenza përjashtohet nga Serie C (VIDEO)
Rihapet gara për titull, Dortmund ngec ndaj Nurnberg (VIDEO)
Roma mposht Bolognan dhe tremb Milanin për vendin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media