Home Video Lajme
Champions League ndryshon pamje (VIDEO)
Champions League për sezonin e ardhshëm 2018/19 ka vendosur që ndryshoj "lukun" e saj.

Me anë të një video në faqen zyrtare të twitter-it UEFA Champions League na njeh me ndryshimet e bëra për sa i përket "barndit" të saj.

Në video shihen disa nga momente më spektakolare të "yjeve" të futbollit bashkë me ngjyrat dhe dizajnin e ri bazuar në dritat e areolave në polet e tokës. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Arsenal kalon në avantazh ndaj Vorsklas (VIDEO)
Lazio e Strakoshës nuk gabon, fiton kundër Apollon në Olimpico (VIDEO)
Zhbllokohet ndeshja, Chelsea kalon në avantazh ndaj PAOK-ut (VIDEO)
Panik në avion, 30 pasagjerë përfundojnë me gjak nga goja dhe hundët (VIDEO)
Tifozët e Benfikës e vërshëllyen, Rodriguez i çmend me "manita"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media