Home Video Lajme
"Fadil Vokrri ka qenë një njeri i veçantë"
Ramiz Krasniqi bashkëlojtari i Fadil Vokrrit, diskuti për shëndetin dhe ankesat që Vokrri ka pasur para se të ndërronte jetë.

Krasniqi tha se janë normale ankesat e lodhjes dhe zgjërimi i zemrës për sportistët që ishin aktivë një kohë, ai gjithashtu tregon edhe problemet që Vokrri kishte.

"Vokrri ka qenë njeri i veçantë", tha fillimisht ai.

Të gjithë e njohim legjendën e futbollit për kah profesionalizimi që e kishte, por bashkëlojtari i tij Ramiz Krasniqi për “Express Morning” sot.

Krasniqi tha se Fadil Vokrri mbi të gjitha ishte njeri i qetë, i dashur dhe shumë i afërt për miqtë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndodh në Poloni, VAR-i ndëshkon lojtarin e Legias dy herë me karton të kuq (VIDEO)
Lezhianët i bllokojnë rrugën, Rama ndryshon drejtim për në Pukë (VIDEO)
Humbi 20-0, Pro Piacenza përjashtohet nga Serie C (VIDEO)
Rihapet gara për titull, Dortmund ngec ndaj Nurnberg (VIDEO)
Roma mposht Bolognan dhe tremb Milanin për vendin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media