Home Video Lajme
Belgjika fiton bindshëm ndaj Kosta Rikës (VIDEO)
Belgjika ka mposhtur sonte Kosta Rikën në një miqësore me rezultatin e përgjithshëm 4-1 në "King Baudouin" të Brukselit.

Golat për "Red Devils" i shënuan: Mertens (31'), Lukaku (42' & 52') dhe Batshuayi (64').

Në këtë sfidë shkëlqeu sulmuesi i Manchester United që arriti të shënonte dy gola dhe të dhuronte një assists.

Kështu Belgjika niset me fitore për në Rusi ku do të zhvillohet Kupa e Botës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

//
Shkruani komentin tuaj!
 
Penallti nga VAR, Ronaldo gabon nga pika e penalltisë (VIDEO)
Super Quaresma, Portugalia kalon në avantazh ndaj Iranit (VIDEO)
Shqiponja në modë, futbollisti arab feston si i çmendur me këtë gjest (VIDEO)
Ndodh çudia, Arabia Saudite mposht Salahun (VIDEO)
Rusia bëhet "autoshkollë", Uruguaji shënon golin e tretë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media