Home Video Lajme
Pamjet e para kur Trump i zgjat dorën Kim Jongut (VIDEO)
U zhvillua takimi historik mes Trump dhe Kim jong Un. Në bisedat e para të takimit dy liderat i vunë theksin kalimin të së shkuarës, situatave negative.

Në një ditë historike, Donald Trump parashikoi një "marrëdhënie të frikshme", ndërsa Kim Jong-un bisedoi rreth tejkalimit të paragjykimeve të vjetra.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Debutim ëndrrash, Cikalleshi gjen rrjetën me skuadrën e re (VIDEO)
Nuk po vendos për të ardhmen, PSG-ja merr vendim drastik ndaj yllit të skuadrës (VIDEO)
Sëmundja po e tret, Elvis Naçi: Nuk do t’i mbani dot lotët, ta ndihmojmë 19 vjeçarin (VIDEO)
Pak para tragjedisë, dalin pamjet e përplasjes së avionit në tokë (VIDEO)
Kiara Tito merr surprizën më të bukur në mes të natës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media