Home Video Lajme
Shkrumbohet "Benzi" në aksin rrugor Fier-Patos (VIDEO)
Një makinë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier -Patos.

Mësohet se makina "Benz" me targa AA320RX është përfshirë nga flakët duke shkaktuar dëme materiale.

Në vendngjarje ka mbërritur zjarrfiksja dhe policia ku po punohet për të zbuluar shkaqet e flakëve.

Mësohet se makina e cila u përfshi nga flakët drejtohej nga Adriatik Agaj, por rezulton në pronësi të Ferdinand Kapaj.

Fier Informacion paraprak

Në datën 12.06.2018, në orën 07:30, në lagjen "1 Maji", te kryqëzimi i parkut në Fier, në ecje e sipër ka marë flakë mjeti tip "Benz" me pronar shtetasin F.K, dhe drejtues shtetasin A.A.

Si pasojë e flakëve nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkakut të rënies së zjarrit në mjet./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Debutim ëndrrash, Cikalleshi gjen rrjetën me skuadrën e re (VIDEO)
Nuk po vendos për të ardhmen, PSG-ja merr vendim drastik ndaj yllit të skuadrës (VIDEO)
Sëmundja po e tret, Elvis Naçi: Nuk do t’i mbani dot lotët, ta ndihmojmë 19 vjeçarin (VIDEO)
Pak para tragjedisë, dalin pamjet e përplasjes së avionit në tokë (VIDEO)
Kiara Tito merr surprizën më të bukur në mes të natës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media