Home Video Lajme
Arena Kombëtare merr formë (VIDEO)
FSHF me një video në kanalin e tyre zyrtarë në YouTube, ka bërë të njohur fazën e projektit të stadiumit “Arena Kombëtare”.

Impjanti duket se ka marrë formë dhe pritet të jetë gati brenda afateve.

Thuhet se punimet mund të përfundojnë në fillim të vitit 2019. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Debutim ëndrrash, Cikalleshi gjen rrjetën me skuadrën e re (VIDEO)
Nuk po vendos për të ardhmen, PSG-ja merr vendim drastik ndaj yllit të skuadrës (VIDEO)
Sëmundja po e tret, Elvis Naçi: Nuk do t’i mbani dot lotët, ta ndihmojmë 19 vjeçarin (VIDEO)
Pak para tragjedisë, dalin pamjet e përplasjes së avionit në tokë (VIDEO)
Kiara Tito merr surprizën më të bukur në mes të natës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media