Home Video Lajme
Spektakël në stërvitjen e Brazilit, festohet ditëlindja e Coutinhos (VIDEO)
“Birthday Boy”! Kjo ka qenë dita e Philipe Coutinhos, i cili ka festuar sot ditëlindjen e tij të 26-të, dhe kjo ditëlindje e ka gjetur atë të mbuluar me miell dhe me vezë.

E gjitha kjo skenë ka ndodhur gjatë stërvitjes së lojtarëve brazilianë.

Ka qenë Neymar i pari që vrapon në drejtim të Coutinhos dhe i lëshon miell atij. Më pas ka qenë radha e Gabriel Jezus që të thyente një vezë mbi kokën e tij.

Nuk munguan të qeshurat nga shokët e tjerë te skuadrës dhe kjo në një farë mënyre ka larguar presionin që ekipi brazilian ka nga Kupa e Botës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO)
Super Zeneli, Kosova kalon në avantazh ndaj Azerbajxhanit (VIDEO)
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO)
Kjo vajzë me bikini edhe sapunin e ha për djathë, shkoni sa naive është (VIDEO)
Barazim dramatik, Holanda surprizon në fund Gjermaninë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media