Home Video Lajme
Jose Mourinho zgjedh gjysmëfinalistet e Kupës Botës (VIDEO)
Jose Mourinho ka zbuluar ekipet që ai mendon se do të avancojnë deri në gjysmëfinalet e Kupës së Botës që do të luhet në Rusi këtë verë duke filluar nga dita e enjte.

Javën e kaluar ai zbuloi ekipet që do të kualifikohen nga faza e grupeve. Tani ai na tregon se si do të avancojë turneu duke filluar nga 1/8-at deri te gjysmëfinalet.

Dhe duelet që dalin janë fantastike.

Trajneri portugez mendon se vendi i tij do ta mundë Francën në çerekfinale duke kaluar në gjysmëfinale, aty ku e do ta presë Brazili.

Në krahun tjetër, ai mendon se Messi do ta mundë Spanjën në çerekfinale dhe do të përballet me Gjermaninë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO)
Super Zeneli, Kosova kalon në avantazh ndaj Azerbajxhanit (VIDEO)
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO)
Kjo vajzë me bikini edhe sapunin e ha për djathë, shkoni sa naive është (VIDEO)
Barazim dramatik, Holanda surprizon në fund Gjermaninë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media