Home Video Lajme
UEFA Europa League me pamje të re (VIDEO)
Kompeticioni evropian UEFA Europa League ka marrë një pamje krejt të re nga ajo dikurshmja.

Me anë të një videoje në faqen zyrtare në Twitter të Europa League na paraqet ndryshimet e mëdha për sa i përket brandit.

Në video shihen disa nga çastet e skuadrave që kanë ngritur trofeun dhe pjesët e ndryshme për sezonin e ardhshëm. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

//
Shkruani komentin tuaj!
 
Penallti nga VAR, Ronaldo gabon nga pika e penalltisë (VIDEO)
Super Quaresma, Portugalia kalon në avantazh ndaj Iranit (VIDEO)
Shqiponja në modë, futbollisti arab feston si i çmendur me këtë gjest (VIDEO)
Ndodh çudia, Arabia Saudite mposht Salahun (VIDEO)
Rusia bëhet "autoshkollë", Uruguaji shënon golin e tretë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media