Home Video Lajme
Zjarrëfikësit kroatë braktisin penalltitë sapo dëgjojnë alarmin (VIDEO)
Një video që është bërë virale orët e fundit po përhapet me shpejtësi në internet. Janë zjarrëfikësit e një stacioni në qytetin e Zagrebit, të cilët po shijonin çerekfinalen ndaj Rusisë, dhe teksa të gjithë ishin të veshur me fanellat e tyre karakteristike, po shikonin goditjet e penalltive.

Por, teksa topin e kishte marrë Ivan Rakitiç, i cili do të godiste penalltinë e fundit, që i kaloi edhe për në gjysmëfinale, në stacionin e zjarrëfikësve ra alarmi për një zjarr.

Të gjithë lanë vendet e tyre dhe u bënë gati për pak sekonda, dhe u nisën për në vendin ku kishte rënë zjarri. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plas grushti në parlament, deputetët zihen si rrugaçë (VIDEO)
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO)
Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness ironizon gazetaren (VIDEO)
SKENARI/ Çfarë do bëjë Rama nëse Meta nuk dekreton Lleshin (VIDEO)
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media