Home Video Lajme
Thaçi i kërkon falje Erdoganit për raportimet kundër tij në mediat e Kosovës (VIDEO)
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka siguruar Turqinë dhe homologun e tij Erdogan për besnikëri të plotë ndaj tij duke kërkuar indirekt falje edhe për raportimet e ndryshme të medias kosovare mbi Turqinë e Erdoganit.

Në intervistë për AA, Thaçi u shpreh ndër të tjera se në Kosovë ne kemi mundësi të pafundme të fjalës së lirë dhe hapjes së mediave dhe rrjeteve sociale. Gjithkush mund të japë mendimin e tij, qoftë edhe pa kompetencë, por raportet Kosovë-Turqi janë përmbi ato që fliten ndonjëherë aty, raporton Albeu.com.

"Unë ftoj investitorët turq të investojnë në Kosovë, pasi edhe ata që kanë investuar janë të kënaqur", tha Thaçi gjithashtu. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
KODRA
e Mërkurë 11 Korrik 2018, Ora 21:58
valla hashim servili leje qe ja ... nanen kosoves po tash i perkules mikut te rusis po ti ski faj faj kan meshtetesit e tu
po ska shqiptar se ty te pret Plumi more Tradhtare I pabes e bes prem dalin faktet sa patriota ke vra Si faktet me vllaznit Gecaj e sa kan me dal e ata syni i shqiponjes qe deshten me vra azem vllasin a thua ti i drejtove apo ngatrruan adresen tande po nejse Ma shum kontribuan politikisht djem te kosoves politikish nen regjime komuniste ata patriota shqiptare se ju sot ne liri LAVDI DESHMORVE TE REN E LUFTRTARVE TE GJALLE LAVDI FAMILJEVE TE TURE QE I RRITEN KURR MOS JU HUMBT GJAKU QE E DERDHEN QE SOT NE JETOJM NE LIRI LAVDI AMERIKES
Shkruani komentin tuaj!
 
Plas grushti në parlament, deputetët zihen si rrugaçë (VIDEO)
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO)
Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness ironizon gazetaren (VIDEO)
SKENARI/ Çfarë do bëjë Rama nëse Meta nuk dekreton Lleshin (VIDEO)
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media