Home Video Lajme
Super Trippier, Anglia kalon në avantazh ndaj Kroacisë (VIDEO)
Anglia ka kaluar në avantazh ndaj Kroacisë në "Luzhniki Stadium".

Ai që ka shënuar është Kieran Trippier që ka realizuar nga një goditje standarte në minutën e 4'-të. /albeu.com/

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 7'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plas grushti në parlament, deputetët zihen si rrugaçë (VIDEO)
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO)
Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness ironizon gazetaren (VIDEO)
SKENARI/ Çfarë do bëjë Rama nëse Meta nuk dekreton Lleshin (VIDEO)
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media