Home Video Lajme
Edhe ky tifoz i vogël në mbështetje të Anglisë kundër Kroacisë (VIDEO)

Young Taylor is a brave survivor of meningitis. But first, he's a massive 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 fan and he's decided: it's coming home! #TheBeautifulGame ⚽❤ @taylorsjourney14 @terrilewsley

A post shared by 433 | Football (Soccer) (@433) on

Një fëmijë i vogël ka bërë xhiron e rrjetit sot teksa është paraqitur në një video duke shfaqur hapur se e mbështet Anglinë.

Djali duket qartë që është me aftësi të kufizuara pasi ka kaluar sëmundjen e meningjitit.

Ashtu si të gjithë tifozat anglez dhe ai shpreson që të Kupa e Botës të vijë në Angli.

Ndërkohë ndeshja midis Kroacisë dhe Anglisë po luhet në këto momente dhe anglezët janë duke udhëhequr më rezultat 1-0 , pas golit të Tripier. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plas grushti në parlament, deputetët zihen si rrugaçë (VIDEO)
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO)
Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness ironizon gazetaren (VIDEO)
SKENARI/ Çfarë do bëjë Rama nëse Meta nuk dekreton Lleshin (VIDEO)
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media