Home Video Lajme
Shikoni si festuan tifozët anglez pas golit të Trippier (VIDEO)
Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Pjesa e parë u mbyll me avantazhin minimal 1-0 të anglezëve. Që në minutën e pestë zhbllokohet rezultati, ku Tripier ekzekuton mjeshtërisht një goditje dënimi dhe kalon Anglinë në avantazh.

Por festimi i tifozëve anglezë ka qenë i çmendur të cilët janë hedhur të gjithë në ajër pas atij goli. /albeu.ciom/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plas grushti në parlament, deputetët zihen si rrugaçë (VIDEO)
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO)
Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness ironizon gazetaren (VIDEO)
SKENARI/ Çfarë do bëjë Rama nëse Meta nuk dekreton Lleshin (VIDEO)
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media