Home Video Lajme
Kroacia përmbys gjithçka ndaj Anglisë (VIDEO)
Kroacia ka përmbysur rezultatin ndaj Anglisë në "Luzhniki Stadium".

Ai që ka shënuar është Mario Mandzukic që ka realizuar në minutën e 109'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 111'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Napoli i Hysajt barazon pa gola kundër Cervena Zvezdës (VIDEO)
Atletico Madrid fiton me përmbysje ndaj Monacos (VIDEO)
Përfundon spektakli, Liverpool fiton në minutën e fundit ndaj PSG (VIDEO)
PSG barazon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO)
Sulmuesi i Liverpoolit dëmton keq portierin e PSG (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media