Home Video Lajme
Sëmundja e frikshme, si rriten qelizat e kancerit dhe shpërndahen në trup (VIDEO)
Këtë xhirim me siguri nuk e keni parë kurrë deri tani. Shikoni, të zmadhuar, se si kanceri përhapet nëpër organizëm.

Kanceri është një ndër sëmundjet më të rënda dhe më të fshehta të ditëve të sotme. Mjekësia, sado që ka avancuar dhe ka luftuar kundër kësaj sëmundjeje të rrezikshme, nuk ka zgjidhje të vërtetë, transmeton Telegrafi.

Njëri nga shkaqet është pikërisht ai që, madje edhe kur e eliminojnë nga pozicioni primar, ai shfaqet diku tjetër në trup.

Shkencëtarët tashmë një kohë të gjatë përpiqen të mësojnë se si përhapet kanceri nëpër trup, përkatësisht si ndodh metastaza.

Kjo video tregon se si duket kjo kur zmadhohet.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Dikur u zu me Ramën në Kuvend, çfarë bëri sot Majko për të mos votuar shembjen e Teatrit (VIDEO)
Çorientoi mbrojtjen e Romës, kjo video e Asensios bëhet virale (VIDEO)
Pastori gjerman hyn në trupin e pronarit dhe luftojnë kundër armikut (VIDEO)
E zhveshur dhe me veprime provokuese, del videoja intime e Dafina Zeqirit (VIDEO)
Publikohet video e plotë, ky ishte veprimi i CR7 ndaj Murillos (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media