Home Video Lajme
Anglezët të "pabesë", tentuan të shënonin gjatë festës së kroatëve (VIDEO)
Kroacia ka bërë mrekullin mbrëmjen e djeshme duke mundur Anglinë dhe duke kaluar në finalen e Botërorit.

Padyshim që anglezët kanë kaluar një "makth" në këtë ndeshje dhe kjo vërehej edhe në sytë e lojtarëve dhe tifozëve.

Por një skenë e pazakontë nga ana e anglezëve ka ndodhur në këtë ndeshje dhe kjo është kapur nga kamerat dytësore.

Anglezët kanë tentuar të shënojnë gol, kur kroatët ishin duke festuar. Mirëpo, ata janë zënë në pozicion jashtë loje dhe kjo tentativë ishte ndër më dëshpërueset për Anglinë./albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Qeni hero një luftoi kundër kobrës për këlyshët (VIDEO)
Dikur u zu me Ramën në Kuvend, çfarë bëri sot Majko për të mos votuar shembjen e Teatrit (VIDEO)
Çorientoi mbrojtjen e Romës, kjo video e Asensios bëhet virale (VIDEO)
Pastori gjerman hyn në trupin e pronarit dhe luftojnë kundër armikut (VIDEO)
E zhveshur dhe me veprime provokuese, del videoja intime e Dafina Zeqirit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media