Home Video Lajme
"Kroati" që hodhi flamurin shqiptarë përtokë ishte serb (VIDEO)
Një video që u shpërnda shumë në rrjetet sociale tregonte një person të veshur me bluzën e kombëtares së Kroacisë ku hidhte në tokë flamurin e rrëmbyer nga disa shqiptarë.

Por së fundmi është zbuluar se ai është serb dhe trikoja e veshur nuk ishte e kroacisë.

Mediat e rajonit kanë nxjerrë identitetin e tij të vërtetë.

Ai quhet Sasha Tomic, dhe është nga Serbia. Kjo vërtetohet edhe përmes këtyre fotografive, ku ai shihet i veshur me fanellë të shtetit të Serbisë.

Gjithashtu, në instagramin e tij e ka të shkruar se është nga Serbia. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
"Arena Kombëtare" merr pamje (VIDEO)
Kante njeriu i momentit në Francë, kjo ësht kënga që i këndojnë shokët e skuadrës (VIDEO)
2 të plagosur, pamjet e vendit ku rrufeja i mori jetën një gruaje në Shkodër (VIDEO)
Vapë e madhe, Erion Braçe del nga vetja e thyen etikën në komision (VIDEO)
"Çmendet" Candreva, qëllon me pëllëmbë 18-vjeçarin në stërvitje (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media