Home Video Lajme
I ngectë mishi i kecit në fyt! Dibranët mallkojnë Ramën pasi i mashtroi (VIDEO)
Ka ndodhur disa herë që kryeministrit Rama, të bëjë premtime ndaj qytetarëve dhe më pas ti harrojë ato.

Pikërisht kjo ka ndodhur edhe me banorët e fshatit Zerqan të Dibrës, ku një vit më parë u premtoi fermerëve se do t’i ndihmonte me problemin e vaditjes, çka i penalizonte shumë në aktivitetin e tyre bujqësor.

Por që atëherë askush nuk ka vënë dorë për investime në vaditje për këtë fshat.

Duke folur për "Fax Neës", banorët e Zerqanit sollën në vëmendje edhe faktin sesi Rama pasi drekoi në banesat e tyre e bëri të kryer premtimin që sot e gjithë ditën nuk është mbajtur.

Rama: Sa është vlera e kanalit vaditës?

Banori: Shkon 20 milionë lekë…

Rama: Dorën këtu dhe do ta bëj unë!

Banori: Ke dhënë besën!
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Hauwei prezanton nesër "përbindëshin" e celularëve, Mate 20X (VIDEO)
Del videoja, momenti kur MCGregor i kërkon mëshirë Khabib-it në ring (VIDEO)
Donte të bënte një selfie, gruaja bie nga kati i 27-të (VIDEO)
Parlamenti Evropian "shuplakë" Kosovës, dënon njëzëri rrëmbimet e mësuesve turq (VIDEO)
Portieri hero i Izraelit bëhet "viral" me asistin e golit kundër Shqipërisë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media