Home Video Lajme
Khabibi dhe i ati drekojnë me Vladimir Putin (VIDEO)
Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregor në ndeshjen e 229 të UFC-së.

Por ai me të atin kanë drekuar me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin.

Ata në përgjithësi kanë folur për duelin kundër irlandezit, McGregor dhe Putin e ka përgëzuar Khabibin për këtë fitore të merituar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Isa Mustafa synon të bëhet President i Kosovës (VIDEO)
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni
Mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media