Home Video Lajme
Masakra në Mat, të plagosurit nisen urgjent me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)
Raportohet se të plagosurit e masakrës në Mat, kanë qënë në gjendje tepër të rëndë dhe është parë e detyrueshme transportimi i tyre drejt Tiranës.

Në pamjet e publikuar nga spitali i Burrelit, të plagosurit po transportohen drejt stadiumit të qytetit, për t’u sjellë më pas në Spitalin e Traumës në Tiranë me helikopter raporton tv Klan.

Raportohet se të plagosurit kanë qënë në fsahtin Shëlli për të punuar në hapjen e rrugës Shtjefën-Shëlli, ku më pas janë qëlluar nga një person ende i paidentifikuar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I shpërthen bombola e gazit në punë, plagoset shqiptari në Itali (VIDEO)
Çmendet “Melania Trump”! Del nudo mbi tavolinë (VIDEO)
Dalin pamjet, momenti kur themeluesi i Top Channel hipën në Ferrarin që më pas do t'i merrte jetën (VIDEO)
Mjerimi i saj bëri bujë, Bashkia Tiranë sistemin Florindën dhe fëmijët (VIDEO)
Video e tmerrit, tërmeti shkund dyqanin dhe nuk lë asnjë mundësi mbijetese (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media