Home Video Lajme
Kosova kalon përsëri në avantazh ndaj Maltës (VIDEO)
Kosova ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Maltës në "Fadil Vokrri".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Vedat Muriqi në minutën e 68'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 72'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO)
Hauwei prezanton nesër "përbindëshin" e celularëve, Mate 20X (VIDEO)
Del videoja, momenti kur MCGregor i kërkon mëshirë Khabib-it në ring (VIDEO)
Donte të bënte një selfie, gruaja bie nga kati i 27-të (VIDEO)
Parlamenti Evropian "shuplakë" Kosovës, dënon njëzëri rrëmbimet e mësuesve turq (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media