Home Video Lajme
Arsenal zhbllokon sfidën përballë Watford (VIDEO)
Arsenal ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt sfidën përballë Watford.

Është sulmuesi kryesor Aubameyang ai që e ka dërguatr topin në rrjetë në minutë ne 10’.

Pas golit gjërat u bënë akoma më të thjeshta për topçinjtë pasi lojtari Watford Deeney la skuadrën me 10 lojtarë pasi u ndëshkua me të karton të kuq në minutën e 11’. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
foto ilustruese
Dëmton edhe dëgjimin e njeriut, thirrja e këtij zogu është më e larta në botë (VIDEO)
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
Ambasada amerikane paralajmëron zgjerimin e "listës së zezë" pas Llallës, Doshit dhe Dakos (VIDEO)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)
Një gol i mjafton Sheffield për të mposhtur Arsenalin (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media