Home Video Lajme
Elis Bakaj gjen sërish rrugën e rrjetës në Bjellorusi (VIDEO)

gol bakaj on Vidnews.

Elis Bakaj nuk ndalet. Ashtu si sezonin e shkuar, edhe këtë sezon duket se ka ndër mend të lërë shenjë në Bjellorusi dhe te Shakhtyor Soligorsk.

Pas golit të realizuar ndaj Nemanit, ai i shënoi sot edhe Slutsk në fitoren minimale të vendasve.

Ish-futbollisti i kombëtares realizoi në minutën e 42-të të pjesës së parë.

Pasi tentoi goditjen me kokë në zonë, topi u përplas në shtyllë dhe iu kthye sërish mesfushorit, që më pas përdori këmbën për ta depozituar në rrjetë.

Për Soligorsk ishte fitorja e tretë në kampionat dhe nëntë pikë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik"
SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO)
Festë e çmendur e shpresave pas fitores me Kosovën (VIDEO)
Suedia befason Spanjën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media