Home Video Lajme
Wanda Nara e pëson, dëmtohet live në emison (VIDEO)
Kur Wanda Nara del në në emsion apo kur ajo poston një foto provokuese gjithmone vëmdendja shkon tek ajo.

Bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e futbollistit të Interit, Mauro ICardi, u bë protagoniste e një kërcimi tangoje gjatë programit sportiv "Tiki Taka".

Por duket se jo çdo gjë shkoi mirë për modelen argjentinase, e cila në momentin e provave pësoi edhe një dëmtim në çastin kur po bënte sparkatën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Basha: Pagë minimale 300 euro brenda 6 muajve të parë të qeverisjes (VIDEO)
Pritja e Adrian, bën xhiron në rrjetet sociale (VIDEO)
Godet në emision Kujtim Gjuzi: Ballkonet më të bukura i kanë femrat, replikë dhe me Ilda Bejlerin (VIDEO)
BBC: Shqiptarët dhe serbët, të ndare edhe 20 vite pas luftës
Simulimi i frikshëm: Një luftë SHBA-Rusi do të shkaktonte 34 milion viktima në 24 orë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media