Home Video Lajme
Ndërhyrje horror dhe karton i kuq, Keidi Bare largohet mes lotësh (VIDEO)
Mesfushori shqiptar i Malagas, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq në takimin që ekipi i tij fitoi 3-0 në shtëpi ndaj Real Oviedos.

Fieraku po përpiqej të kontrollonte një top në mesfushë, por e ngriti shumë lart këmbën, duke goditur gjoksin e sulmuesit kundërshtar.

Për arbitrin nuk kishte dyshime, dhe ishte menjëherë karton i kuq ndërsa Bare u largua me lot në sy drejt tunelit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO)
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO)
Basha fton shqiptarët në protestë: Për opozitën nuk ka më kthim pas (VIDEO)
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO)
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media