Home Video Lajme
Do hap bordello dhe do legalizoj hashashin në Këlcyrë! Hazbiu bën premtimet e radhës (VIDEO)
Hapja e shtëpive publike dhe legalizimi i hashashit për banorët e Këlcyrës. Këto janë dy prej pikave kryesore të programit elektoral të kandidatit për kryetar Bashkie të Këlcyrës Hazbi Kasaj.

Pas mashtrimit në minutat e fundit të Koco Kokëdhimës për të përfaqësuar partinë Zgjidhja, zoti Kasaj u detyrua të ishte përfaqësues i Partisë së Emigracionit Shqiptar me kryetar Kristaq Papa.

Slogani i Hazbiut bën diferencën me sloganet e partive tradiocionale, “Puno pak, ha shumë dhe bëj qejf” cka do të ballafaqohet me Klement Ndonin nga PS që rikandidon për një mandat të tretë dhe Shkëlqim Muhaj nga Partia e Patozit.

Ambiciet e tij janë të shumta pasi ekonominë vendase, kërkon t’a zhvillojë përmes kultivimit të hashashit ndërsa për argëtimin e rinisë, celjen e shtëpive publike. Për të parën mendon të organizojë një referendum pasi në këtë mënyrë zhvillohet edhe ekonomia vendase.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është 9 vjeçari shqiptar më i zgjuar (VIDEO)
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO)
SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO)
Festë e çmendur e shpresave pas fitores me Kosovën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media