Home Video Lajme
Sulmi në zemër i merr jetën gjatë lojës gjyqtarit në Brazil (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në në Brazil teksa gjatë ndeshjes San Carlos-Taubate ka ndërruar jetë gjyqtari anësor, Isildo Fabiano Bianchi.

44 vjeçari u rrëzzua në tokë dhe pavarësish ndërhyrjes së shpejtë të futbollistëve dhe stafit mjekësor ndërroi jetë. Konfirmimi ka ardhur edhe nga faqja zyrtare e Ligës.

"Federata LPF (Paulista Futsal League) i vjen keq për vdekjen e gjyqtarit Isildo Fabiano Bianchi da Silva, 44 vjeç, i cili fatkeqësisht vdiq të premten mbrëma gjatë ndeshjes mes Intellit dhe Taubaté në São Paulo Carlos (PS), e vlefshëm për fazën e grupeve të Kupës Paulista.

Të gjitha procedurat e nevojshme mjekësore janë kryer në spital, por fatkeqësisht gjyqtari nuk mundi të mbijetojë".-thuhet në deklaratën për shtyp.

Sipas mediave braziliane, Bianchi ka gjetur vdekjen pas një sulmi të befasishëm në zemër. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është 9 vjeçari shqiptar më i zgjuar (VIDEO)
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO)
SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO)
Festë e çmendur e shpresave pas fitores me Kosovën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media