Home Video Lajme
Çfarë fuqie, shpërthen 42 kanaçe birre me kokë (VIDEO)
Dëshira dhe epshi për t’u bërë i njohur në mbarë botën për ndonjë të arritur, i bën njerëzit të eksperimentojnë, duke rrezikuar shpesh edhe jetën e tyre.

Një burrë ka bërë diçka të pazakontë, duke hyrë kështu në Librin e rekordeve botërore ‘Guinness’.

Muhammad Rashid nga Pakistan ka goditur me kokë 42 kanaçe të birrës, duke i shpërthyer për më pak se një minutë.

Ai pa u ndalur për asnjë sekondë, i godet me ballë kanaçet e renditura në një tavolinë të gjatë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO)
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO)
Basha fton shqiptarët në protestë: Për opozitën nuk ka më kthim pas (VIDEO)
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO)
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media