Home Video Lajme
Mbajti 100 qirinj të ndezur në gojë, thyen rekordin botëror (VIDEO)
Një burrë ka arritur të thyejë rekordin Guinness për mbajtjen e qirinjve të ndezur në gojë.

David Rush mbushi gojën e tij me qirinj gjatë eventit TEDxBoise.e më pas një asistent i ka vendosur flakën.

Ai arriti të mbante qirinjtë për 30 sekonda duke thyer kështu rekordin e mëparshëm me vetëm 41 41 qirinj në vitin 2018 nga Dinesh Shivnath Upadhyaya në Mumbai, Indi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO)
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO)
Basha fton shqiptarët në protestë: Për opozitën nuk ka më kthim pas (VIDEO)
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO)
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media