Home Video Lajme
Futbollistën e City-t kalojnë cakun, kore fyese për tragjedinë e Liverpool (VIDEO)
Lojtarët e Manchester Cityt kanë bërë një gjest që po quhet skandal i madh në Angli pasi fituan titullin e Premierligës.

Gjatë rrugës nga Brighton ku siguruan triumfin, yjet e Cityt kënduan këngë dhe kore për tragjedinë e Liverpoolit.

Ata kanë kënduar edhe për lëndimin që Kompany i shkaktoi Mohamed Salah sezonin e kaluar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO)
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO)
Basha fton shqiptarët në protestë: Për opozitën nuk ka më kthim pas (VIDEO)
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO)
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media