Home Video Lajme
Pamje të rënda nga makina që goditi turmën, dy të vdekur (VIDEO)
Një aksident tragjik u regjistrua mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Kavajës.

Një makinë me targë AA616VO, e marrë me qira nga një i ri, ka dalë nga rruga nga shpejtësia dhe si pasojë e lagështirës duke marrë përpara një grua me dy vajzat që po ecnin në trotuar.

Përplasja ka qenë fatale për nënën që ka humbur jetën në vend nga goditja, ndërsa në gjendje të rëndë në spital janë dy vajzat.

Viktima e dytë është pasagjeri që ka qenë në makinë.

Më poshtë ju sjellim pamje nga vendi i aksidentit, ku shihet qartë se përplasja ka qenë aq e fortë sa makina ka pësuar dëmtime të mëdha.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është 9 vjeçari shqiptar më i zgjuar (VIDEO)
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO)
SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO)
Festë e çmendur e shpresave pas fitores me Kosovën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media