Home Video Lajme
Reperja sfidon Kryeministrin: Ke konkurrencë, jam lodhur shumë nga këto protesta (VIDEO)
Edhe reperja e famshme Baby G, ka reaguar ndaj protestave të opozitës.

Për këtë arsye ka vendosur që të nisë një sfidë që ka bërë lëmsh të gjithë. Duket se çështja e politikës e ka prekur ndjeshëm edhe këngëtarenedhe pse për të është disi e ndërlikuar.

Në profilin e saj Baby G shkruan: Mendoj se do të bëhem gruaja e parë presidente në Shqipëri. Edi Rama ke konkurrencë sepse jam lodhur shumë nga këto protesta”

Reperja lakmon presidencën dhe për këtë i hap luftë Ramës që është kryeministër. Paksa pa sens nga kjo e fundit. Natyrisht që një postim të tillë Baby G e ka bërë vetëm në kuadrin e shakasë.

Por menjëherë pas postimit, fansat e kanë kritikuar për mënyrën e saj të të folurit.

“Nëse do të bëhesh presidentja e parë e Shqipërisë flit shqip të lutem”- komentoi dikush.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO)
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO)
Basha fton shqiptarët në protestë: Për opozitën nuk ka më kthim pas (VIDEO)
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO)
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media