Home Video Lajme
Pse po filmoni shtëpitë? Biseda mes italianit dhe dy shqiptarëve bëhet virale (VIDEO)
Një video ku janë fiksuar dy shqiptarë teksa filmojnë shtëpitë në një qytet të Italisë është bërë virale tashmë në rrjetet sociale.

Videoja është publikuar në Itali ku vjedhja e shtëpive është kthyer në një problem serioz dhe ka marrë mjaft komente.

Shoferi italian i sheh duke filmuar shtëpitë dhe i pyet se përse e bëjnë këtë, kurse dy të rinjtë shqiptarë përpiqen që t'i shpjegojnë se nuk kanë ndonjë qëllim të keq, por këtë po e bëjnë sepse i duket bukur.

Italiani i thotë se mund të thërrasë policinë, por ata i thonë se aty pranë kanë shtëpinë dhe nuk kanë qëllime të këqija. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO)
Festë e çmendur e shpresave pas fitores me Kosovën (VIDEO)
Suedia befason Spanjën (VIDEO)
"Po i kemi të njoma vajzat, super pi**a!", kështu zhvillohet prostitucioni në qytetin shqiptar (VIDEO)
U21/ Shqipëria mposht Kosovën në 'Elbasan Arena' (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media