Home Video Lajme
Basha fton shqiptarët në protestë: Për opozitën nuk ka më kthim pas (VIDEO)
Një ditë para protestës së të shtunës, kreu i opozitës Lulzim Basha ka bërë një postim në "Facebook", ku fton shqipëtarët të marin sërisht pjesë në protestë.

Protesta pritet të fillojë në orën 19:00 ku opozitarët do të protestojnë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin.

Basha ka ndarë dhe një video ku tregohen mjaft qartë pamje nga protesta e javës së parë dhe se misioni do të vazhdojë.

Mesazhi i plotë i Bashës

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa. Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa
/albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Isa Mustafa synon të bëhet President i Kosovës (VIDEO)
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni
Mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media