Home Video Lajme
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO)
Ish-mbrojtësi i Milanit, Adil Rami dhe modelja Pamela Anderson janë bashk.

Ata u panë të përqafuar bashk në cermoninë e trofeut UNFP-së në Francë.

Ndërkohë marrëdhënia e tyre sipas zërave ishte në krizë të thellë një vit më parë, por së fundmi Pamela u zhvendos në Francë për të jetuar afër partnerit të saj duke hedhur poshtë aludimet në lidhje me divorcin. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me Doshin e Ardi Veliun në krahë, si u fut Rama në Shkodrën e blinduar (VIDEO)
Çfarë po ndodh në Shkodër? Protestuesit tentojnë të rrëmbejnë ambulancën (VIDEO)
Acarohet situata në Shkodër: Policia sulmon kryetaren e Bashkisë (VIDEO)
Breshër masiv në autostradën Prishtinë – Prizren, qindra makina ndalen në anë të rrugë (VIDEO)
Shkodra nën shtetrrethim: FNSH me shkopa gome bëhet gati të presë Ramën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media